Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-02-22 08:03:49

Soli

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-01
Posty: 4
Punktów :   

Sprawy s3 widziane okiem top...

Grałem na r1 a nie na r3,więc nie wiem za wiele o r3. Moja zdanie co do s3 jest takie, że powinno być ono dla najlepszych, dla tych co się rozwijają i chcą rozwijać. W klanie top (jakim jesteśmy od dłuższego czasu) według mnie nie powinno być czegoś takiego, że gracze z którymi spostkałem się mając 20 pkt teraz mają ich 2 razy mniej. s3 to strefa dla najlepszych a "nie dla każdego".

Jeżeli chodzi o drop, że jest lepszy itd. to... Niestety tak nie jest. Jeżeli chodzi o szanse znalezienia i o jakość przedmiotu to na to strefa nie ma wpływu (czy to s3, s1 czy s5). Prawdą jest to, że jest podział itemków dostępnych w strefach.

Według mnie osoby, które rozwijają się w tempie kilku pkt na tydzień powinny sobie darować s3 na rzecz osób, które wyciągną z tej strefy 100% jej możliwości. s3 powinna być nagrodą za trud oraz zaangażowanie w rozwój klanu np. Barbarosa.

Tyle ode mnie.


Od Was proszę o konstruktywne i logiczne, mające spójną całość wypowiedzi, bez napinek itp. Jest to dyskusja otwarta i każdy ma prawo się wypowiedzieć, ale róbcie to po polsku.

Zapraszam.

Offline

 

#2 2008-02-22 08:09:17

GRYPA

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-01
Posty: 4
Punktów :   

Re: Sprawy s3 widziane okiem top...

nie ma sie co npinać.
dogadałem sie z kamilem i się wymieniamy strefami.
nikt nic nie traci. a co do dropa...  te pięści niebios demoniczne...
no cuż . czasem po prostu trzeba mieć farta a nie tylko 3 s.

Offline

 

#3 2008-02-22 09:13:08

-Fiolka-

Nowy użytkownik

8279009
Zarejestrowany: 2008-02-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Sprawy s3 widziane okiem top...

moim zdaniem każdy powinien mieć równe szanse w korzystaniu z s3 .... jestesmy klanem i naszym celem jest rozwój KAŻDEGO jej członka ...nie możemy stopować tych którzy mają mniej pkt tylko im pomagać wybić się do góry ....

nie każdy ma farta do dropa....czy to bedzie s5 s4 s3 s2 ....to nie ma znaczenia - jesli ma sie osobiste szczescie to da sie rade wszedzie ale kazdy wie ze na s3 wypadaja zupelnie inne itemy niz na s4 (jest przeciez rozdzielone to przez system - skorpiona na s5 nie wydropisz...)

Jezeli tylko elita mialaby miec s3 w klanie stworzylyby sie podzialy ..co mi sie wcale nie widzi...Elita ma dobre runy Elita ma s3 .... ciekawie sie zacznie robic ---> zblizy nas to do rozpadu


To tyle ode mnie

Offline

 

#4 2008-02-22 10:10:14

Barbarosa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-01
Posty: 9
Punktów :   -4 

Re: Sprawy s3 widziane okiem top...

A ja już moje zdanie na gg ci przedstawiłem, ale napisze tutaj, żeby każdy sie zapoznał

To nie jest r1, tu są limity tak jak na r3. Na r3 wymieniają sie gracze 300 punktowi i 100 punktowi i nikt nie płacze, bo taki jest system. Każdy kto chce ma prawo do 3 strefy, a dopóki nie ma żadnej wojny, to krew nie jest problemem. W czasie wojny, co innego. Jak ktoś nie umie hp przypilnować, to za karę siedzi w s4, ale póki jest pokój nie ma potrzeby sie tym martwić.

A ten fragment: "Jeżeli chodzi o drop, że jest lepszy itd. to... Niestety tak nie jest. Jeżeli chodzi o szanse znalezienia i o jakość przedmiotu to na to strefa nie ma wpływu (czy to s3, s1 czy s5). Prawdą jest to, że jest podział itemków dostępnych w strefach."
Gdyby na forum ludzie sie dowiedzieli, że top1 z r4 takie rzeczy pisze, to by sie do końca kariery BW śmiali z ciebie, z naszego klanu i z całej nekropolii pewnie też 4

Dla przykładu s5 i s3:
łatwy: 0-1   1-2
średni: 1     1-2
daleki: 1-2    1-3   (tego nie jestem pewien, ale i tak większość robi łatwe i średnie wyprawy)

do tego dochodzą: przedmioty bazowe, strefowość prefiksów i sufiksów itd.

Offline

 

#5 2008-02-22 19:29:17

Tatanka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Sprawy s3 widziane okiem top...

Popieram Fiolke i Barbarose.

Nie po to ustalilismy rote aby teraz ktos laskawie siedzial caly czas w 3s.

IOk chcesz 3s na wlasnosc - oposc klan.
Zobaczymy jak dlugo ja utrzymasz.

W klanach TOP sa juz zrobione roty i ludzie najnormalniej w swiecie sie nimi wymieniaja.



Poza tym  - osobiscie nie rosne szybko - BO NIE CHCEM.

Co mi z tego ze bede mial 200 punktow ja moje szanse na drop spadna o pare procentow ze wzgledu na wysoki lvl postaci.

Wole sobie PR zdobywac na wyprawkach niz w inny sposob.


Moge sie zalozyc, ze przy dobrym dropie osoby z 60 punktami - poskladasz sie jak domek z kart kiedy wjedzie w Ciebie ktos majac dopbrego dropa...a Ty tylko 200 punktow...

Roznica jest tylko na oblezeniach - masz wiecej zycia.



Wszystko w tej grze rozchodzi sie o graty a nie punkty.
Wiec jesli ktos wywyzsza sie ze ma najwiecej punktow... CO Z TEGO?
Pochwal sie jaki masz WŁASNY SPRZET.

Moge sie zalozyc o sporo - ze znajdzie sie kilkanascie osob ktore maja mniej punktow od Ciebie a maja znacznie lespze graty


To ze jestes najwiekszy nie oznacza najsilniejszy. Dla mnie nie jest to wyscig o top1 bo zero satysfakcji jak trace np 10% na kazdej wyprawie

Ostatnio edytowany przez Tatanka (2008-02-22 19:30:36)

Offline

 

#6 2008-02-25 19:23:43

Soli

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-01
Posty: 4
Punktów :   

Re: Sprawy s3 widziane okiem top...

Dobra Rogata Czapka Pasterza
    ZDEJMIJ
Dobra Władcza Kurtka Orchidei
    ZDEJMIJ
Dobry Diamentowy Krawat
    ZDEJMIJ
Diamentowa Bransoleta
    ZDEJMIJ
Dobra Diamentowa Bransoleta Władzy
    ZDEJMIJ
Dobre Śmiercionośne Spodnie
    ZDEJMIJ
Dobre Mp5k
    ZDEJMIJ
Dobre Mp5k

To jest eq defensywne. Ofensywne to ustawienie z jastrzębim setem (pożyczony) i d pasterzem na nogi. Przeciwko białej jastrzębi set + śmiercionośny set (dobry i w nim mam 109 obrony).

4k hp w obronie,  link z ostatniego ataku:
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg. … af467b969f

To tyle na część Twojego postu.


Wracając do tematu, różnica miedzy nami jest 70k expa. Lvl... Myślę, że 6 czy 7 (co daje 3 albo 4 nie parzyste lvl).

Za 70 tysięcy pr wydaje mi się że rozwiniesz swoje staty na tyle aby utrzymać ten sam % na dalekich jaki masz teraz, na tym lvl za te 70k expa.|
Jak bardzo chcesz wklej staty na PW to Ci dokładnie policzę jak Ci się zmienią % na 53 lvl wliczająć te 70k pr z expa.

Barb, a wklej liczbę dropa z s4 dla porównania, bo s5 to porażka.



Jeszcze jedna sprawa.... Kilka osób rozumuje tak jak TY. Że będę miał drop i będę kimś... I czeka na tego dropa mając 80 pkt robiąc same wyprawy... A co z tymi, którzy jeszcze robią ataki? Przez takich wyprawowiczów w klanie są zamianki i lecimy do s4... Na słabszy kwadrat.

Poza tym TY jak Ty chcesz dropić bez setu szczęścia? Ostatnio zrezygnowałeś ze swojej kolejki bo i po co wstawać o 6.30. Tak... Ale s3 Ci się należy... Tylko po co? Jaką Ty odczujesz różnicę zamiast r4? A dodam Ci, że jak nie chcesz się rozwijać to powienieneś siedzieć w s5 bo tam masz za daleką 20-25 expa a nie 30-35 (s3).


I najlepsze na koniec... TY każdy ma mniej pkt ode mnie:P A tak serio to... Regularnie wygrywa 1 osoba. Gra bronią palną i bije 4k hp w ciągu 7 rund. Żaden problem ustawić się pod nią ale wtedy każdy z białą zacznie jechać.

Brakuje mi własnych jastrzębich sygnetów a z nimi jestem w stanie wygrać z każdym w ataku:P

Ostatnio edytowany przez Soli (2008-02-25 19:36:39)

Offline

 

#7 2008-02-27 17:26:46

Barbarosa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-01
Posty: 9
Punktów :   -4 

Re: Sprawy s3 widziane okiem top...

s5     s4     s3
0-1    1      1-2
1       1-2   1-2
1-2    1-3   1-3

różnica jest rzeczywiście niewielka w ilości przedmiotów, ale w ich jakości ogromna (chociażby ta czapeczka do czesania palmera i s-ki - nie da sie takiej znaleźć poniżej 3 strefy)
D szybka piacha - 5-4 strefa odpada
D demoniczna piacha - 5-4 strefa odpada
preko, siewca - wiadomo itd

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clan-olimp.pun.pl www.bleachsoulzonepbf.pun.pl www.nadzieja-glejak.pun.pl www.racemov.pun.pl www.emocje.pun.pl